work-5382501_1920
Rady nadzorcze
work-5382501_1920

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z Oddziałem w Olsztynie
zaprasza Państwa do korzystania z usługi wynajmu sal szkoleniowych.

Znajdujemy się w bardzo dogodnym komunikacyjnie punkcie miasta, w samym centrum Olsztyna, ul. 1 Maja 13 (vis a vis Teatru im. St. Jaracza). Blisko Urzędów: Miasta, Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, Centrum Handlowego Aura oraz Starówki. Budynek posiada całodobowy dozór, windy, dwa wejścia – od ul. 1 Maja jak i parkingu przy ul. Mrongowiusza, co więcej siedziba firmy jest przystosowana do możliwości korzystania przez osoby niepełnosprawne.  Dogodna lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do każdego miejsca (przystanki tramwajowe, MPK), zarówno do  Dworca  Głównego (MPK, PKP) i  Zachodniego.

W swojej ofercie proponujemy Państwu 6 sal szkoleniowych spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby:

Sale idealnie nadają się do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, czy organizacji warsztatów.

Znajdują się przy nich pomieszczenia higieniczno-sanitarne oraz windy.

Każda z sal wyposażona jest w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia spotkań biznesowych i rekrutacyjnych.

Zapewniamy:

• — bezprzewodowy Internet
  • — rzutnik i ekran
  • — tablicę magnetyczną białą
  • — flipchart
  • — klimatyzacja

Na życzenie klienta zapewniamy CATERING

• — serwis kawowy (kawa, herbata, ciastka)
  • — pełen serwis kawowy (kawa, herbata, woda, 3 rodzaje ciastek lub ciasto)
  • — catering obiadowy (dwudaniowy)
Catering_zdj_1
Catering_2
Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów, którzy potrzebują wynajmu sali na kilka godzin, jak i do tych, którzy chcą zrealizować za naszym pośrednictwem długoterminowe projekty szkoleniowe. Zapewniamy pełen profesjonalizm i elastyczność w dopasowaniu do indywidualnych potrzeb oraz pełne zaangażowanie kadry w jak najlepszą organizację.

KONTAKT:

(89) 5 27 58 25  lub   (89) 5 27 24 49

pte@pteolsztyn.edu.pl

Oferujemy:

Sala konferencyjno-wykładowa

Sala konferencyjna, na piętrze VIII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia spotkań biznesowych i rekrutacyjnych. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienia ich w dowolnym układzie do 30 osób. Sala wyposażona jest w ścienny klimatyzator, w tablicę białą, projektor multimedialny, rzutnik, ekran, możliwość zaciemnienia sali (bardzo ciemne rolety), sieciowy i bezprzewodowy Internet.

Sala_konferencyjno_-_wykladowa1
Sala_konferencyjno_-_wykladowa2
Sala_konferencyjno_-_wykladowa3
Sala_konferencyjno_-_wykladowa4
Sala_konferencyjno_-_wykladowa5
Sala_konferencyjno_-_wykladowa1
Sala_konferencyjno_-_wykladowa2
Sala_konferencyjno_-_wykladowa3
Sala_konferencyjno_-_wykladowa4
Sala_konferencyjno_-_wykladowa5
Pracownia komputerowa
Sala komputerowa

Pracownia na piętrze VII powstała w marcu 2015r. Wyposażona jest w 16 stanowisk komputerowych + 1 miejsce dla osoby prowadzącej, z oprogramowaniem z przeznaczeniem na prowadzenie szkoleń z zakresu kadrowo-płacowego i księgowego tj.: ENOVA, PŁATNIK, InsERT GT (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant); Sage SYMFONIA (kadry i płace) oraz Pakiet Office. Sala wyposażona jest w przenośny klimatyzator, w Internet sieciowy i bezprzewodowy, drukarkę, projektor multimedialny, tablicę białą, ekran, rolety.

ZDN08959-HDR
ZDN08974-HDR
Sala szkoleniowa średnia

Sala szkoleniowa średnia, na piętrze VIII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć szkoleniowych i nie tylko. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienie ich w układzie konferencyjnym, szkolnym, warsztatowym na około 18-20 osób. Sala wyposażona jest w przenośny klimatyzator, flipchart, projektor multimedialny oraz bezprzewodowy Internet.

Sala szkoleniowa mała

Sala szkoleniowa mała, na piętrze VII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć szkoleniowych i nie tylko. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienie ich w układzie konferencyjnym, szkolnym, warsztatowym na około 14 osób. Sala wyposażona jest w przenośny klimatyzator, tablicę kredową, projektor multimedialny, ekran oraz bezprzewodowy Internet.

Sala_szkoleniowa_mala1
Sala_szkoleniowa_mala2
Sala_szkoleniowa_mala3
Sala_szkoleniowa_mala4
Sala_szkoleniowa_mala5
Sala_szkoleniowa_mala1
Sala_szkoleniowa_mala2
Sala_szkoleniowa_mala3
Sala_szkoleniowa_mala4
Sala_szkoleniowa_mala5
Sala szkoleniowa mała 2

Sala szkoleniowa mała, na piętrze VII. Pomieszczenie wyposażone w stoły i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć szkoleniowych i nie tylko. Funkcjonalne meble zapewniają możliwość ustawienie ich w układzie konferencyjnym, szkolnym, warsztatowym na około 14 osób. Sala wyposażona jest w ścienny klimatyzator, tablicę ścieralną (białą), projektor multimedialny, ekran oraz bezprzewodowy Internet.

2_Sala_szkoleniowa_mala1
2_Sala_szkoleniowa_mala2
2_Sala_szkoleniowa_mala1
2_Sala_szkoleniowa_mala2
Sala szkoleniowa kameralna
Sala szkoleniowa kameralna, na piętrze VII. Najmniejsze z pomieszczeń wyposażone w stół konferencyjny i krzesła zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zajęć indywidualnych (do 2 os.) lub rozmów rekrutacyjnych. Internet bezprzewodowy.
Sala_szkoleniowa_kameralna1
Sala_szkoleniowa_kameralna2